امروز : 11 خرداد 1399::06:10
کد خبر : 2635
سه شنبه 14 دي 1395 - 20:59

بسیج دانشکده فنی به مناسبت 9 دی برگزار کرد؛

تاثیرگذاری بخشی از عملیات روانی در ایران؛ چه باید کرد؟

پایگاه صهیون‌پژوهی تیه: در سال 88 اعتراضات معطوف به یک قشر متوسط به بالای شهری، آن هم با گرایشات خاص سیاسی - فرهنگی بود. متاسفانه این آقایانِ واضعِ تحریم، آنقدر خباثت دارند که تقصیر تحریم‌های خودساخته و غارت‌های بیت‌المال و فقر مردم را گردن نظام و شخص رهبری بیندازند!

سخنرانی احمد قدیری ابیانه کارشناس رسانه و جنگ نرم در دانشکده فنی (بخش سوم)

تاثیرگذاری بخشی از عملیات روانی در ایران؛ چه باید کرد؟

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی تیه، در دانشکده فنی دانشگاه تهران، سه‌شنبه هفتم دی ماه جاری، همایشی با سخنرانی احمد قدیری ابیانه پیرامون جنگ روانی دشمنان در ایام فتنه 88 برگزار شد. شرح سخنرانی این همایش که پرونده جامعی پیرامون دخالت رسانه‌های بیگانه در امور سیاسی جمهوری اسلامی ایران است، در سه بخش تنظیم شده است که قسمت دوم ان خدمت شما ارائه می‌گردد. بخش اول را از این آدرس ببینید و بخش دوم را از اینجا. قابل ذکر است که این مراسم، جهت آشنایی دانشجویان با تکنیک‌های روانی دشمن و حقانیتی که در ایام فتنه لگدمال شد، برگزار گردید.

تحریم، واضعان دیروز، ناجیان امروز!

اکنون لازم است که چند نکته را متذکر شویم. درباره نقش فتنه‌ی 88 در تحریم هایی که امروزه با آن‌ها مواجه هستیم، کدهای زیر را می‌توان برشمرد: برخی آقازاده‌های فعال در فتنه، چون نتوانستند که با فتنه جلوی نظام اسلامی بایستند، از غربی‌ها خواسته بودند که ایران را تحریم کنند تا با به زانو درآوردن مردم، نظام را به زانو دربیاورند. همچنین طبق برخی اخبار در سال 1386 محمدرضا خ. از حزبی دولتی و طرفدار خاتمی در سفارت آلمان، از سفیر آلمان پرسیده بود تحریم‌های جدید شورای امنیت، کی تصویب می‌شود؟ و خواستار تعجیل در آن شده بود! و همچنین اینکه خانم شیرین عبادی، چند نوبت از  سران اروپا خواسته بود تحریم اقتصادی و سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران، بیشتر کنند، زبانزد است!

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

در اسناد ویکی لیکس هست - لطفا بروید و مراجعه کنید- که در بحبوبه‌ی فتنه‌ی 88، سفیر اتریش در تهران با آقای ه.ر دیدار داشت. آقای ه.ر. به سفیر اتریش گفته بود که به غربی‌ها بگویید در دو محور حقوق بشر و تقلب در انتخابات، روی ایران فشار بیاورید! و این واقعا از برخی مسئولان مجمع تشخیص بسیار عجیب است. می‌دانید چقدر از این تحریم‌های ما تحریم‌های حقوق بشری هست؟

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

همین آقای صادق خرازیِ اصلاح طلب، که قبل از انتخابات 88 با آقای خاتمی رفته بود عربستان و دیدار داشتند با ملک عبد الله، (ایشان مؤسس حزب اصلاح طلب «ندا» هست) اعلام کرد زمانی که من در فرانسه سفیر بودم، عده‌ای از اصلاح طلب‌ها داخل فرانسه گرا می‌دانند به دشمن. و گفت من لیست این افراد را دارم اما به نهاد‌های اطلاعاتی نمی‌دهم و اگر لازم شد روزی گزارشش را به ملت خواهم داد.

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

نیک‌آهنگ کوثر، مشاور مهدی هاشمی رفسنجانی و همکارش در سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، فایل صوتی  مهمی را منتشر کرد که به آقازاده‌ای که اکنون زندانی است، می‌گفت: چرا خانواده شما رو بازی نمی‌کند؟ او پاسخ می‌دهد شما نگاه نکن چند تا تظاهرات و بد و بیراه به رهبری و نظام می‌دهید، کاری که ما این‌جا انجام می‌دهیم، صد برابر بدتر از کار شماست. بعد گفت: در خانواده‌ی ما کارها تقسیم شده است. همین نیک اهنگ در ویدوی ضبط شده بعدا گفت یکی از نکاتی که م.ه به من گفت این بود که وقتی فهمید من می‌خواهم بروم واشنگتن، گفت برو آنجا و ببین می‌توانی تحریم‌های ایران را تشدید کنی یا نه!!

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

روزنامه نیوتایمز جزء سه روزنامه پرفروش در آمریکا است. در رساله‌های دانشجویی چه پایان نامه و چه رساله‌ی دکتری ارجاع به روزنامه قبول نیست، اما نیویورک تایمز این قدر معتبر قلمداد می‌شود که استناد به مطالب آن کاملا در قالب استاندارد‌های ارجاع قرار می‌گیرد.

همین روزنامه چند ماه پیش فاش کرد و ضمن اشاره به تاریخچه‌ی تحریم‌های ایران گفت که حوادث انتخابات 88 ایران، قطعنامه‌ی تحریمی 1929 که از قضا سخت ترین و شدیدترین تحریم اقتصادی است، را جایگزین راهبرد مذاکره‌ی اوباما با ایران کرد و این دقیقا چیزی بود که قبل‌تر دکتر جلیلی مطرح کرده بود که آمریکایی‌ها قبل از انتخابات، با وساطت عمان برای پذیرش غنی سازی بیست درصد اعلام امادگی کرده بودند؛ اما شد آنچه شد و الان در برجام سقف غنی سازی 3.5 درصد است! با تمام عوارض و کاستی‌ها و فریب‌خوردگی های تیم مذاکره کننده از اوباما به اعتراف وزیر خارجه و سایر اعضای تیم!

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

اوبامایی که قبل از انتخابات نامه نوشته بود به رهبری و گفته بود که ما آماده حل و فصل اختلافات هستیم، وقتی دید شکاف در حاکمیت با سرمایه گذاری و اقدام مشترک داخل و خارج نتیجه داده است، تغییر راهبرد داد و ضربه‌های پیاپی را به مردم ایران وارد کرد. آن موقع در سال 92 که جهش قیمت ارز داشتیم، آقای حسین ف. و شریکش، ع. ص. که به برکت رفاقت و شراکت با وی مدیر بانک رفاه شد، صرافی بی مجوز زده بودند و...! همین ع.ص بعدها یکی از مدیران مطرح نجومی بگیر شد!

با این حال، جالب است که عاملان و واضعان تحریم، دلواپسان امنیت ملی و اقتدار ملی را متهم به کاسب تحریم بودن می‌کنند! ما کاسب تحریم هستیم یا شما؟ ما صرافی زدیم یا شما؟ چه کرده‌ایم که کاسب تحریم هستیم؟ جز این است که از حیف و میل بیت‌المال و حقوق مردم دفاع کرده‌ایم و شماها که یک شبه سودهای چندین میلیونی می‌کنید را برای مردم افشا می‌کنیم؟ آقای «مایکل لدین» (از سران طرفدار صهیونیسم امریکا) حدود شش ماه پیش مطرح کرد که در بحبوحه‌ی فتنه 88 به موسوی پیغام داده‌ایم که ما چه کمکی می‌توانیم برایتان انجام بدهیم؟ عین همین جمله را گفت که سبز‌ها پاسخ دادند و گفتند که تحریم‌ها را بیشترکنید! حال واقعا چه کسی به فکر مردم بوده است؟!

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

در قول و فعل و تقریر، تماما خواستار تحریم بودند؛ اما نیروهای انقلابی را متهم می‌کنند!!

نیروهای انقلابی که جانشان را کف دست گرفتند و از خرمشهر تا حلب مبارزه کرده‌اند برای احقاق حقوق مردم ایران و حفظ منافع امنیتی و اقتصادی مردم فداکاری می کنند! این افراد را متهم می‌کنند به کاسب تحریم بودن!

آخرین برگ خیانت‌شان را نیز همین چند روز پیش در سالروز عملیات کربلای چهار انجام دادند! عملیاتی که آن غواص‌های شهید را بر جای گذاشت. سی نفر دیگر از اصلاح طلبان و ضد انقلاب خارج‌نشین نامه‌ای به ترامپ نوشتند که تحریم‌های شدیدتر بر ایران اعمال کنید! واقعا اینها مردمی هستند یا ضدمردمی؟!

بعد که سروصدا شد، گفتند منظورمان تحریم علیه سپاه است! درحالی‌که الان سپاه صد درصد تحریم است. الان که کل مملکت را فلج کرده‌اند با تحریم! دیگر چه چیزی شدیدتر از این می‌خواهد بشود؟! علت عدم تحریم گندم و محصولات کشاورزی هم شاید این باشد که دارند انواع و اقسام خوردنی‌ها و خوراکی‌های تراریخته را به خورد ملت می‌دهند و گرنه این خوراک را هم زودتر تحریم می‌کردند.

پرونده‌ی حصر

یک نکته هم بگوییم در مورد پرونده حصر. دوستان! بر خلاف تصورات شما، پرونده‌ی حصر، ناشی از چندین مورد جرایم و خیانت در هشت ماه فتنه که در قانون جرم‌انگاری شده است، نبود. جرایمی چون تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب، اقدام علیه امنیت ملی، محاربه، افساد فی‌الارض، دعوت به تجمعات غیر قانونی، جاسوسی، آسیب به جان و مال مردم و غیره.

به هیچ کدام از این دلایلی که گفتم، سران فتنه حصر نشدند. حصر برای چه زمانی بود؟ 21 ماه بعد از انتخابات و 13 ماه بعد از 9 دی بود. خرداد ماه انتخابات بود، با تمام جنجال‌ها داستان رسید به 9 دی، این روز چه روزی بود؟ اوج جمعیت راهپیمایی بود که مردم خواستار اعدام موسوی شدند و شعار «موسوی و کروبی اعدام باید گردند» و «مرگ بر موسوی» سر دادند. اگر نظام آن موقع قصد حصر داشت، بهترین موقع بود. اما حصر چه زمانی صورت گرفت؟ اسفند 89!

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

22 بهمن 88، انقلاب مصر بود، استراتژی دشمن «پاسخ در تهران» بود، 22 بهمن انقلاب مصر بود، 25 بهمن داخل تهران به دستور و فرمان و بیانیه‌ی آقایان، در تهران شلوغ کردند که انقلاب‌های منطقه یعنی مصر و تونس را بکشانند به ایران و تهران. یعنی همانطور که از تونس یه مصر سرایت کرد، می‌خواستند از مصر هم به ایران کشیده شود. این را بدانید.

نکته‌ی دوم، مبانی قانونی حصر است که مطابق اصل 176 قانون اساسی است که واجد صلاحیت تصویب مصوبات امنیتی را دارد و در موضوع حصر هم حکم دادستانی را دارد و هم از قضا امضای شخص آقای ح.ر. را پای مصوبه‌ی شورای امنیت ملی دارد. این هم مبنای قانونی حصر.

حکمت تاریخی حصر در عصر علوی چه بود؟

این بود که وقتی حضرت علی(ع) در جنگ جمل عایشه را دستگیر می‌کند و لشگر عایشه را شکست می‌دهد، عایشه را به منزل می‌فرستد. اگر حضرت، عایشه را مجازات می‌کرد، شر می‌شد که چرا علی(ع) حرمت ناموس پیامبر را نگه نداشته است! اگر هم وی را آزاد می‌گذاشت، جملی دیگر به وجود می‌آمد. کاری که حضرت علی علیه السلام انجام دادند این بود که عایشه را با چندتا زن به منزل فرستادند و به او اخطار دادند سرجایش بنشیند.

علت حصر چه بود؟

علت حصر این بود که این افراد اگر دادگاهی بشوند، نتیجه‌اش بی تردید به استناد مواد متعدد قانون مجازات و جرم سران فتنه و گواهی برخی مسئولان قضایی، چیزی جز اعدام نیست. اعدام بشوند یک جور شر است، آزاد باشند هم یک جور شر دیگری است. بهترین کار این است که داخل ویلاهای مجلل و بزرگ که ناشی از اموال زیادشان است، ساکن شوند و تا آخر عمر در خانه خودشان باشند که کمتر فتنه‌سازی کنند.

بنده به شما عرض کنم که اینها دیدار‌های شان را مرتب دارند. اما رسانه‌ای نمی‌شود چون قرار نیست بشود. می‌دانستید م.ح.م داخل ویلایی 1011 متری محصور است؟  واقعا پول این ویلاها از کجا آمده است؟ یک هفتادم قیمت آن روز از طرف آقای اکبر.ه. به م.ح.م. واگذار شد! این یکی از بزرگترین املاک نجومی واگذار شده است. آقای ک. اکنون به واسطه‌ی رشوه هایی که از شهرام جزایری گرفته است، در ویلایی مجلل در جماران هست، این را از کجا آورده است؟

خود این فرد اعتراف کرد که 300 میلیون پول دستی از شهرام جزایری گرفته است! 300 میلیون تومان با دلار 700 – 800 تومانی! یک 200 میلیون تومان دیگر هم گرفته است، جزایری اعتراف کرد اما ک. آن را انکار کرد.

آقایان داخل ویلاهاشان نشسته‌اند و مظلومیت نمایی می‌کنند که حتی مرگ طبیعی شان هم هزینه زاست! لذا همه نوع ماساژ درمانی، استخر درمانی و رفاه شان به راه است. این آقایان اینقدر که در حصر عمر می‌کنند که اگر در بیرون حصر بودند، این قدر عمر نمی‌کردند! [خنده‌ی حضار]

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

تکرار خدعه‌ی معاویه

بشناسید عوامل فتنه‌ی 88 را، عوامل تحریمِ مردم و فلج شدن اقتصاد را. بشناسید خدعه‌ی معاویه را که همه هم شنیده‌اید. یک چیز جالبی خواندم که می‌گفت تنها چیزی که از تاریخ آموختیم این است که هیچ نیاموختیم!

زمان حضرت علی(ع) معاویه بزغاله‌های بچه‌های کوفی را که بدانها دل بسته بودند، می‌دزدید و بعد می‌گفت که علی و اصحاب علی دزدیده‌اند! تا کینه بچه‌های کوفه را به طرف حضرت و یاران مظلوم ایشان روانه کنند. بنده با ده‌ها سند، با استناد به اسنادِ خود غربی ها، با استناد به صحبت خود اصلاح طلبان، تببین کردم که چگونه این‌ها در راه تحریم ایران تلاش کرده‌اند. حال بعد ما شده‌ایم کاسب تحریم؟! آنها شدند ناجی تحریم؟! ما تحریم‌ها را وضع کردیم و شرایط اعمالش را فراهم کرده‌ایم؟! عجب دنیای بازگونه‌ای!

فتنه‌ی بزرگتری در راه است! اگر هشیار نباشیم!

این همه گفتیم از نقش اسرائیل و انگلیس و آمریکا، اما یک نکته‌ی مهم را هم خاطر نشان کنم که آقا یکبار فرمودند: دشمن برای این کشور برنامه‌ریزی‌های ده ساله دارد. 18 تیرماه سال 78 برنامه‌ی اول بود، دوباره بعد 10 سال زهرش را در فتنه‌ی 88 ریخت، دوباره این که چیزی که می‌توان حدس زد مطمئن باشید اگر بتوانند تلاش می‌کنند در انتخابات سال 96 یک فتنه بزرگتری داشته باشند؛ اگر مردم هوشیار نباشند و باز عده‌ای فریب رسانه‌های بیگانه و غربزده داخلی را بخوردند!

خدمت شما عزیزان می‌خواهم دو نکته عرض کنم. قصدم براین هست که دو دلیل خدمت شما ذکر کنم:

دلیل اول اینکه آقای مرتضی آقاتهرانی گفتند بعد از این که فتنه‌ی 88 جمع شدند، خدمت آقا رسیدم و عرض کردیم که الحمدلله این فتنه تمام شد، بعد آقا به ما فرمودند که فتنه‌ی بزرگتری در راه است. یعنی فتنه‌ی 88 که به تعبیر رهبری قرار بود ایران را مانند سوریه کنند، تازه فتنه‌ی کوچکتر بوده!

دلیل  دوم اینکه بر فرض که آقا هیچ نفرموده باشند، اگر بخواهیم با دلایل عقلی اثبات کنیم فتنه‌ی بزرگتر را، می‌گوییم که «اگر» در سال 96 فتنه ای بشود، ممکن است بزرگتر از فتنه سال 88 باشد، چون:

در سال 88 اعتراضات معطوف به یک قشر متوسط به سمت طبقه بالاشهری بود، آن هم با گرایشات خاص سیاسی فرهنگی؛ اما در 96 ممکن است گروهی از محرومان فریب‌خوردن را هم بتوانند در کنار خود داشته باشند. متاسفانه این آقایانی که مسبب تحریم‌ها بوده‌اند، آنقدر خباثت دارند که تقصیر تحریم‌ها و غارت‌ بیت المال و فقر مردم را بر گردن نظام و رهبری بیندازند! همچنین باید گفت فتنه‌ی سال 88 محدود به تهران بود، اما فتنه 96 شاید در برخی نقاط دیگر مشور هم باشد!

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

همچنین می‌توان گفت که در فتنه‌ی 88، یک اقلیتی خارج از حکومت، علیه دولت و نظام فتنه کردند؛ اما اینجا اگر بخواهد فتنه بشود، برخی نفوذی‌ها در دستگاه که شناسای هم شده‌اند، ممکن است نقش رهبری اپوزوسیون را بر عهده بگیرند؛ چرا؟ عرض می‌کنم. هیچ می‌دانستید رئیس CIA گفته مطلوب ماست که معتدل‌ها رای بیاورند در 96. این ننگ است برای فردی که رئیس مخوف‌ترین سازمان امنیتی جهان از او حمایت کند و ما در انتخابات آینده به کوری چشم سازمان جنایت کار CIA، به کسی رای می‌دهیم که آنها نمی‌خواهند. [تشویق حضار]

شما به تحرکات امنیتی یک ساله‌ی منتهی به انتخابات 96 نگاه کنید! اعلام هیلاری کلینتون مبنی بر آموزش 5000 ایرانی برای براندازی، همایش گسترده‌ی منافقین در پاریس با حضور رئیس اسبق اطلاعات عربستان، حمایت رئیس CIA از اعتدالی‌ها، ابراز امیدواری رئیس اطلاعات ارتش اسرائیل از پیروزی غربگرایان معروف به اعتدالی در انتخابات، حمایت رئیس سابق اطلاعات عربستان و نتانیاهو از تداوم برجام و انتصاب کارکنان ارشد و مسئولان اطلاعاتی فرانسه، آلمان و انگلیس به سمت سفیر آن کشورها در تهران. زیاد شدن جاسوسانی مثل دو تن از دیپلمات‌های انگلیسی و فرانسوی که در کردستان در حال تصویربرداری از مراکز نظامی دستگیر شدند!

اضافه کنید تجهیز و اعزام تیم های تروریستی توسط عربستان به کشور را که چند وقت پیش افرادی را گرفتند که قصد بمب گذاری در 50 نقطه‌ی تهران را داشتند! اینها تماما نشان از تدارک گسترده برای فتنه ای بزرگ است که البته همانطور که عرض شد مانند کوه یخ تنها بخش کوچکی از آن قابل رؤیت بوده است که بیان شد. اگر مردم هشیار نباشند، شاید فریب بخورند و فتنه‌ای دیگر رخ دهد.

دوگانه‌ی دوقطبی - فتنه

تا اینجا صحبت‌های بنده در خصوص گذشته، و اما نسبت به احتمال فتنه در 96 بود.

دوستان عزیز! دوقطبی سازی را نمونه اش در انتخابات آمریکا شاهد صحنه بودیم. با وجود علم مردم آمریکا به رأی آوری ترامپ در سیستم الکترال کالج، و حتی تبریک هیلاری و اوباما، اما مشاهده کردید که در 40 – 50 شهر باز هم تظاهرات شد که بعضا به خشونت کشیده شد.

فکر نکنید اگر مردم بدانند یکی برنده است، دیگر کاری به کارش ندارند، این باعث می‌شود که بگوییم حالا دولت طبیعتا مجری هست، مجری که نمی‌تواند علیه خودش بگوید؛ نه عزیزان! بنده در اول خدمت شما عرض کردم که این نقطه عطفی که مهندسی پندار را به مهندسی رفتار گره می‌زند، یک موردش انتخابات است. اما همه‌اش نیست.

برای این موضوع شاهد مثال آوردم؛ گفتم 18 تیر سال 78 جرقه‌اش چه بود؟ بسته‌شدن روزنامه‌ سلام.

اوکراین دو مرتبه گرفتار آشوب شد. اول در سال 2004 در مورد بحث انتخابات که غربگراها مصادره کردند انتخابات را و بازی باخته را بردند! مرتبه‌ی دوم اما در سال 2014، دو سال پیش بود، و علت این بود که آیا با اتحادیه‌ی اروپا موافقت‌نامه‌ی همکاری اقتصادی - سیاسی امضا کنند یا نه؟ آیا رئیس جمهور این کار را بکند یا نه؟ ضربه ای که اوکراین در 2014 خورد، مهیب تر از سال 2004 بود، زیرا در سال 2004 تعدادی کشته دادند و حکومت عوض شد، اینجا چندین برابر کشته دادند و کشور شان هم تجزیه شد. شبه جزیره‌ی کریمه رسما جدا شد و الان روس‌گرایان شرق، نوعی خودمختاری درست کرده‌اند.

 

تیه / دشمن شناسی / صهیون‌پژوهی /عملیات روانی/ احمد قدیری ابیانه

 

مصداق بعدی هم همین آقای ترامپ! مگر در آمریکا شورش و آشوب نشد در چند شهر؟ مگر درآمریکا در شهرهای لس‌آنجلس در کالیفرنیا راهپیمایی عظیمی نشد؟ مگر این همه دعوا نشد؟ مگر مردم نمی‌دانستند ترامپ طبق قانون رای آورده است؟

ولی وقتی دوقطبی باشد، یعنی نسبت به موضوعی موافق و مخالفِ محض درست کردن و صف‌آرایی کردنِ مردم نسبت به موضعی، در این صورت زد و خورد حتمی است. خیلی از افرادی که درسال 88 معترض بودند، می‌دانستند که تقلب نشده، ولی از شخص آقای احمدی‌نژاد خوششان نمی‌آمد و به بلیت المال اتش زدند و بلوا کردند.

دوقطبی سازی، فتنه ساز است.

حال در انتخابات 96 امکان داشت این دوقطبی، میان موافقان آقای احمدی نژاد و مخالفان او (موافقان اعتدالیون) ایجاد شود که با تدبیر عالی رهبریاز آن جلوگیری شد.

اما آیا دوقطبی سازی کاملا خنثی شده است؟ هرگز! دشمن و غربزدگان داخلی دلداده به غرب، از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا موافقین و مخالفینی ایجاد کنند.

بر سر چه؟ هرچه! برجام، حجاب، کنسرت و غیره. یعنی حب و بغض شدید و صف‌بندی ایجاد می‌کنند نسبت به موضوعات مختلف. مثلا در مسابقات فوتبال، تیم طرف، چهارتا گل می‌خورد، از شدت خشم و نفرت، دخل تیم و طرفداران و هواداران تیم برنده را می‌آورند. البته که باید توجه داشت که دانستن و ندانستن مردم یک مبحث است و پذیرفتن و نپذیرفتن درونی بحث دیگری است. لذا باید احساسات مردم و موافقان و مخالفان کاندیداهای آینده از هم اکنون کنترل شود والا ممکن است مشکلاتی پدید آید و دشمن سوء استفاده کند.


منبع : اختصاصی پایگاه جامع صهیون پژوهی تیه
کد خبرنگار : 12
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد
منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

اردو
تبلیغ کانال
ویژه نامه روز قدس
صوت
فیلم
کاریکاتور
اینفوگرافی
اخبار
پربازدیدترین
پیشنهادسردبیر
همایش ها
محصولات
اساتید