امروز : 07 خرداد 1399::19:15
کد خبر : 2631
دوشنبه 13 دي 1395 - 14:12

بسیج دانشکده فنی به مناسبت 9 دی برگزار کرد؛

به بازی گرفتن نظام‌اسلامی در حربه‌ رسانه‌های صهیونیستی

پایگاه صهیون‌پژوهی تیه: رسانه‌ها با بازی خویش سعی در فراموش کردن حافظه تاریخ ملت و کاشت پندارهایی است که خود باور دارند، هیچ گاه نگاه رهبری در مسائل بر نظر مردم ارجحیت داده نشده است و سند آن انتخابات مجلس خبرگان است.

سخنرانی احمد قدیری ابیانه کارشناس رسانه و جنگ نرم در دانشکده فنی (بخش دوم)

به بازی گرفتن نظام‌اسلامی در حربه‌ رسانه‌های صهیونیستی

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه صهیون‌پژوهی تیه، روز سه شنبه هفتم دی ماه در دانشکده فنی دانشگاه تهران همایشی با سخنرانی احمد قدیری ابیانه پیرامون جنگ روانی دشمنان در ایام فتنه 88 به تبیین این مسئله پرداخت. شرح سخنرانی این همایش که پرونده جامعی پیرامون دخالت رسانه‌های بیگانه در امور سیاسی جمهوری اسلامی ایران است، در سه بخش تنظیم شده است که بخش دوم آن خدمت شما ارائه می‌گردد. بخش اوی این سخنرانی روشنگرانه را از این آدرس ببینید.

نظرسنجی‌های داخلی انتخابات

نکته‌ی بعدی، من میخواهم استناد کنم به نظرسنجی‌ها. احمد توکلی می‌دانید منتقد دولت بود زمان آقای احمدی‌نژاد. هنوز هم که هنوز است، زاویه دارند. زاویه دار بودن ایشان از آن موقع تا حالا، با احمدی نژاد مسجل است. سایت الف نتایج چندین نظرسنجی سراسری -نه نظرسنجی اینترنتی- را منتشر کرد که حکایت از پیروزی قاطع آقای احمدی‌نژاد داشت. سایت مرکز پژوهش‌های صدا و سیما هم همینطور. وقتی می‌گویم سایت منتشر کرد معنایش این نیست که مردم رفتند در سایت نظر دادند، نه! میدانی بوده نظرسنجی و نتایج در سایت منتشر شد.

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

مرکز پژوهش‌های صدا و سیما، یکی از دقیق ترین نظرسنجی را در ادوار مختلف داشته است. چیزی که در سال 84 نظرسنجی کرده بود، با یکی دو درصد اختلاف، تحقق یافت. در سال 88 هم نظرسنجی کرده بود که با یک یا دو درصد تحقق یافت. نظرسنجی روزانه‌ی سایت تبیان که پر بازدیدترین سایت اجتماعی کشور است، نیز حکایت از برتری آرای آقای احمدی‌نژاد داشت و نتایج را به صورت نمودار منتشر کرد.

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

نظرسنجی‌های خارجی انتخابات

پس این از نظرسنجی‌های داخلی که عرض کردم، می‌خواهم چیزی را برای شما بیان کنم که برای شما حجت باشد؛ سه نظرسنجی خارجی، دو نظرسنجی آمریکایی و یک نظرسنجی کانادایی.

مؤسسه معتبر افکارسنجی TFT نتایج نظرسنجی خود را از دو هفته قبل از انتخابات، در روزنامه «واشنگتن پست» منتشر کرد. می‌دانیم که این روزنامه معروف است به روزنامه‌ی نخبگان آمریکا و در واشنگتن چاپ و توزیع می‌شود و به دست مسؤلان می‌رسد. دو هفته قبل از انتخابات منتشر می‌شود که آقای احمدی‌نژاد دو برابر موسوی رأی دارد، چیزی که در انتخابات محقق شد؛ 25 میلیون در برابر 13 میلیون.

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

دو نظرسنجی نیز بعد از انتخابات منتشر شد. نظرسنجی PIPA که توسط سایت WPO منتشر شد و از مردم پرسیده بودند که شما به چه کسی رأی دادید؟ باز هم چیزی حدود 60 درصد نظرشان بر احمدی نژاد بود. یک نظرسنجی کانادایی به نام Globe Scan هم که بعد از انتخابات بود دقیقا همین نتایج را داشت.

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

نمی گویم سایت تبیان که پر بازدیدترین سایت اجتماعی کشور است. نمی‌گویم سپاه، حتی نمی‌گویم صدا و سیما، که البته اینها هم دقیق هستند؛ بلکه الان می‌گوییم سه نظرسنجی معتبر خارجی، دو آمریکایی و یک کانادایی. TFT قبل از انتخابات، PIPA و Globe Scan بعد از انتخابات، تماما هر چیزی که اتفاق افتاد را تأیید و تصدیق کردند. دیگر شما دلیلی دارید؟! منطقی دارید؟! حرفی دارید؟!

اذعان منتقدین دولت

نکته بعدی، بسیاری از اصولگرایان و اصلاح طلبان هم اذعان کردند به سلامت انتخابات، از جمله بُت امروز اصلاح طلبان، آقای علی.م. این فرد دیگر در چه موضوعی بوده که حرف خودش را نزند؟ در چه موضوعی ساز مخالف و مستقل نزده است؟ موضوع حصر؟ در موضوع پوشش؟ در موضوع حجاب؟ در موضوعات فرهنگی؟ یک مخالف و منتقد مطلق دولت احمدی‌نژاد بوده و الآن هم یک مؤید مطلق دولت آقای روحانی است. او نیز گفت که تقلب نشده است. البته ایراد می‌گرفت به این که چرا آقای احمدی‌نژاد در مناظره مثلا برگشته گفته بود که بچه‌های فلانی اموال‌شان را از کجا آورده‌اند؟ می‌گوید این «از کجا آوردند؟» ایراد داشت و تحریک کرد سبزها را؛ اما نتایج انتخابات را مسلم و مسجل می‌دانست.

یک بام و دو هوا

قبل از بیان نکته‌ی بعدی، می‌خواهم یک منطق حقوقی و عقلی به شما بگویم. بعضی دوستان، استاندارد‌های دوگانه دارند. مثلا برای شان سندی می‌آوریم، می‌گویند آقا این دری وری است! ما هم در مقابلشون می‌گوییم که خب حرف متقن شما چیست؟ می‌گویند ایمیل برایم آمده است! فلانی داخل فیس بوکش زده! در شبکه‌های اجتماعی آمده! ما از خبرگزاری رسمی داخلی یا خارجی می‌آوریم، این‌ها را شما نمی‌پذیرید، بعد فیس بوک، تویتر، اس.ام.اس و ایمیل یک نفر برای شما جحیت دارد؟! ما عکس و فیلم مستند می‌آوریم، در مقابل می‌گویند دروغ است، فتوشاپ و فلان است. بعد حرفِ روی هوای دیگران را قبول می‌کنند؟! واقعا باید در عقلانیت برخی شک کرد!

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

اعترافات عوامل فتنه در دادگاه

نکته‌ی دیگری که می‌خواهم عرض کنم بحث اعترافات عوامل دخیل در فتنه است. ما می‌گوییم آقا! این‌ها حرف خودتان است. «اقرار العقلا علی انفسهم جایز»، که این اقرار علیه خود، در همه نظام‌های حقوقیِ دنیا پذیرفته شده است. چون این علیه «خود» است. اما اتهام و ادعای علیهِ دیگری نیازمند اثبات است. می‌گوییم آقایان اصلاح طلب! آقایان ابطحی، عطریانفر، هدایت‌الله آقایی، کیان تاجبخش، مسعود باستانی، حمزه کرمی و حسین رسام و دیگران اذعان کرده‌اند که تقلب نشده بود و اعتراف کردند به کجاها وصل بودند. اما می‌گویند نه، این‌ها دروغ است!

می گوییم چرا؟ می‌گویند چون شکنجه شده‌اند! می‌گوییم اینها که همه جایشان سالم بود و خودشان هم نگفته‌اند که شکنجه شده‌اند!

می‌گویند امپول اعتراف گیری زدند به آنها! آخه این چه آمپولی است که روی برخی جواب می‌دهد و روی برخی خیر؟ مگر بهزاد نبوی و تاجزاده که اعتراف نکردند آدم نبودند؟!

بعد می‌گوییم خب اگر اعتراف این‌ها دروغ است، چی راست هست؟ می‌گویند اعتراف و اقرار آنها دروغ است اما ادعای اثبات نشده ما راست است! به این می‌گویند استاندارد‌های دوگانه. نمی‌شود حرفی که خودشان علیه خودشان می‌زنند را بگویند دروغ، حرفی که علیه دیگری می‌زنند بدون سند و اثبات بگویید راست! واقعا عجب منطقی!

اعترافات غیر دادگاهی سران اصلاحات

چند نمونه‌ی جالب دیگر از این اعترافات برای شما بیان می‌کنم. آقای سعید حجاریان، نه دوره‌ای که رفته بود دادگاه، بلکه همین سه سال پیش و چند سال بعد از آزادی‌اش، خبرگزاری تسنیم با او مصاحبه کرد. سعید حجاریان کیست؟ مغز متفکر اصلاحات و مشاور ارشد آقای خاتمی در دولت اصلاحات. این فرد گفت و اذعان کرد نه تقلب شده بود و نه تخلف شده بود. پس چه شده بود؟ این عین اصطلاحش هست که «تدلیس سیستماتیک» بود. تدلیس سیستماتیک یعنی چه؟ یعنی همین که دولت مثلا می‌رود و یک مصوبه‌ای را می‌گذراند و به نفع توده‌های مردم می‌شود، بعد مردم این‌طوری فریب می‌خورند و رأی‌شان فرد خاصی می‌شود. سعید حجاریان مغز متفکر اصلاحات، تقلب را رد کرد و گفت خدمات خوب دولت دکتر احمدی‌نژاد به مردم باعث شده مردم به ایشان رای دهند!!

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

آقای خاتمی در نشست خود با جمعی از دانشجویان اصلاح‌طلب نشسته بود، فایل صوتی‌اش آمد، نگفت تقلب نشده است اما گفت من نمی‌گویم تقلب شده است؛ فایل صوتی‌اش هست. اکبرگنجی در مقاله‌ای که نوشته بود برای سایت رادیو فردا، گفته بود اصلاح‌طلبان در محافل‌شان می‌گویند مردم همانگونه رأی دادند که نتیجه رسمی انتخابات بوده است و اینکه خاتمی هم در محافل خصوصی گفته تقلب نشده است موید همین مطلب است..

آقای تاج‌زاده، معاون سیاسی وزارت کشورِ زمان آقای خاتمی، زمانی که در اوین بود، با دوربین، ضبط کردند، در دادگاه او اعتراف نکرد، زندانی‌اش را کشید، حبسش را هم کشید. هنوز هم سر موضع خودش هست، پس این حرفش، این اعتراف صرفا در گعده‌ی خودمانی شان بوده است.

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

در جمع حلقه‌ی دوستان بودند، فیلمش هم هست اگر مشاهده نکرده‌اید ببینید. در جمع آقایان صفایی فراهانی و رمضان‌زاده می‌گفت که من انتخابات را برگزار کرده‌ام، من سیستم وزارت کشور را می‌شناسم، نمی‌شود تقلب بشود، یازده میلیون اختلاف، اصلا امکان ندارد، آخرش شاید یک یا دو میلیون، اما یازده میلیون امکان ندارد.

این‌ها اعتراف کسانی بود که در دادگاه اعتراف نکردند، که بعضی‌ها بخواهند ان قلت بکنند که مثلا تحت شکنجه بوده‌اند. باز هم دلیل لازم است با این حساب؟!

این‌ها را شما دلیل نمی‌دانید؟ بعد ببینید ما می‌خواهیم خیلی سطح بالا در سطح فرهیختگی صحبت کنیم با افراد، ادله‌ی منطقی می‌آوریم؛ ناگهان می‌بینیم طرف می‌گوید تقلب شده، شکنجه شده! چه شکنجه‌ای؟ اگر شکنجه بوده به کجای شان زدند؟! می‌گفتند یک آمپول‌هایی از آلمان آمده، دارند به این‌ها می‌زنند تا اعتراف کنند. گذشته از اینکه این حرف‌ها شایعه است، چرا به این سوال پاسخ نمی‌دهند که این آمپول‌ها چرا روی بعضی‌ها جواب می‌دهد و روی بعضی دیگر جواب نمی‌دهد؟!

سعید حجاریان و تاج‌زاده و بهزاد نبوی چرا اعتراف نکردند؟ از آن طرف عطریان‌فر، حسین رسام، محمد علی ابطحی و هدایت‌الله آقایی چرا اعتراف کردند؟ اعتراف این اشخاص را می‌گذارید پای شکنجه و آمپول اعتراف‌گیری؟! اگر این آمپول روی بدن این افراد کار می‌کند، چرا روی بدن دیگران کار نمی‌کند؟!

آقای آخوندی وزیر فعلی راه هم که آن موقع نماینده‌ی موسوی بود، رسما در دیدار با رهبری اعلام کرد نتیجه همان است که اعلام شده و مردم اینگونه رأی داده‌اند. او مسئول ستادش بود و اعلان کرد که تخلفی نشده است؛ ولی بیگانگان و فریب خوردگان چه می‌گویند؟!

پیشنهاد مهاجرانی و اثبات سلامت انتخابات

نکته‌ی بعدی، آقای مهاجرانی که مواضعش برای همه مشخص است در BBC گفت اگر دولت می‌خواهد اثبات کند تقلب نشده، ریز آراء کشور را منتشر کند. چرا گفت؟ چون تاکنون سابقه نداشته و به خیال خود ارجاع به محال داده است!

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

سابقه نداشته که در جمهوری اسلامی ریز آراء صندوق‌ها منتشر بشود. به دلایل خاص؛ اما در این انتخابات یک مصلحت بالاتری بود، برای اولین بار، ریز آراء تفکیکی صندوق‌های کشور اعلام شد که کدام صندوق کلا چندتا رأی داشته، چه کسی چند رأی آورده و چند رأی باطله داشته است؟ نکته اینکه ویژگی ریز آراء چه می‌تواند باشد؟ یا این که شما روی آراء هر صندوق ایراد می‌گیرید، یا اینکه می‌گویید سر جمع در شمارش کل آراء ایراد بوده است. خب آمار ریز آراء و صندوق‌ها هست. خب در محاسبه و جمع زدن خودتان ببینید. خودتان ببینید که آیا مشکلی هست یا نه. آقای مهاجرانی فکر می‌کرد توپ را می‌اندازد داخل زمین نظام، فکر می‌کرد دارد یک درخواست محال می‌کند از نظام، اما منتشر شد وباز حقانیت نظام اثبات شد.

اولین‌های انتخابات 88 که ثابت کرد تقلبی در کار نبوده است

برای اولین بار ریز آراء تفکیکی صندوق‌های کشور منتشر شد. ده درصد آراء انتخابات به صورت تصادفی شمرده شد. پنج روز بیشتر وقت داده شد برای ارائه‌ی مستندات ادعای تقلب. تمامی این تمهیدات اندیشیده شد. حتی گفتند ما حاضریم آقای موسوی بگوید کدام صندوق مشکل دارد، ما تمامی کد ملی‌های آن صندوق را مشخص می‌کنیم که چه کسانی در این صندوق رای دادند و طبق این کد ملی‌ها و همراه با نماینده‌ای از آقای موسوی به تک‌تک آدرس‌های صاحب کد ملی می‌رویم و می‌گوییم شمای صاحب این کد ملی به چه کسی رای دادید. اما باز هم آقای موسوی زیر بار نرفت.

نظارت چندگانه بر آراء

نکته‌ی بعدی اینکه آیا اطلاع دارید سیستم شمارش رأی در وزارت کشور چگونه هست؟ سیستم شمارش رای وزارت کشور به این صورت است که یک عده از نمایندگان وزارت کشور، یک عده از نمایندگان شورای نگهبان، نمایندگان کاندیدا‌ها و معتمدین محلی که معمولا مدیران مدارس و هیات امنا مساجد هستند، این افراد تماما پای صندوق رای هستند، این چهارده نفر، مجموع نمایندگان و غیره، رای‌ها را می‌شمارند که باید با قاطعیت بگوییم این افراد با چهارده جفت چشم، روی هر صندوق نظر میدهند که تعداد آراء چقدر است و امضاء می‌کنند پای نتایج. جالب است که به شما بگوییم آقای موسوی با 30 هزار ناظر در 90% حوزه‌ها ناظر داشت؛ درحالی‌که آقای احمدی‌نژاد با 26 هزار ناظر در 72% حوزه‌ها ناظر داشت.

نظریه‌ی خنده‌دار داماد لرستان!

نکته جالب اینکه بشنوید یک استدلال فوق منطقی از زهرا رهنورد که به BBC اعلام کرد از محکم‌ترین ادله‌ی تقلب در انتخابات این است که من لر هستم، موسوی بارها گفت من داماد لرستان هستم و این فرد در مناطق لرنشین رأی نیاورده است و باقی دلایل نیز شبیه همین است.

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

خودتان تشخیص بدهید و سطح حرف را بسنجید، حالا این حرف در چه صورتی زده شد؟ در صورتی که فعلا مردم ایران دو تا فرزند لر -کروبی و محسن رضایی- دارند در انتخابات، این‌ها بیایند فرزندان خودشان را رها کنند و به دامادشان رأی بدهند؟ عرصه، عرصه‌ی داماد سالاری شده؟! پدرسالاری و زن‌سالاری و فرزندسالاری شنیده بودیم، دامادسالاری نشنیده بودیم تا حالا که به برکت پروفسور اعلان شده بی.بی.سی باید بشنویم!! واقعا بی.بی.سی برخی مردم را اینگونه فریب می‌دهد؟

استدلالی ندارد، اما اعتقاد دارد تقلب شده است!

جالب است به شما بگویم که اخیرا همین آقای حسین دهباشی -این آقا مستندساز فیلم انتخاباتی آقای روحانی در سال 92 است- یک مجموعه مصاحبه‌هایی دارد با شخصیت‌های سیاسی در مجموعه‌ای به نام «خشت خام» ساخته است. آقای حسین دهباشی آمد اولین برنامه‌اش را با فائزه هاشمی ظبط کرد.

گفت: خانم فائزه هاشمی! شما در مجلس پنجم، اول شده بودید یا دوم؟ فائزه گفت من خودم هم نمی‌دانم، ولی مامان معتقد است که من اول بودم. آقای حسین دهباشی می‌پرسد: استدلال ایشان چیست؟ فائزه می‌گوید استدلالی ندارد؛ ولی معتقد هست من اول بودم! ولی مرا دوم خوانده‌اند!

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

ببینید این الیگارشی خانوادگی چطور بلا به سر این مردم می‌آورد. این از «معتقده اول شدم» و آن هم از «بریزید توی خیابان‌ها»!

پیروزی میلی‌متری روحانی

 نکته‌ی بعدی، در حجت پاکدستی نظام همین بحث است که رییس جمهوری که همه می‌دانند با شعار مذاکره با آمریکا آمد و رییس جمهوری که همه او را به عنوان مهره‌ی هاشمی می‌شناسند و این قدر مخالفت دارد با آقای احمدی‌نژاد، در دولت احمدی‌نژاد تنها با 50.7 درصد، معادل 250 هزار رای بیش از نصف در انتخابات 92 پیروز شد.

حال نظامی که به قول شما 11 میلیون تقلب کرده، آیا نمی‌توانست 250 هزار رأی را بالا و پایین بکند؟ در انتخابات اخیر مجلس و خبرگان نیز برخی از اعضای لیست خبرگان هاشمی در تهران رای اورد و با وجود نظر بسیار مثبت رهبری به آقایان آیه الله یزدی و آیه الله مصباح، این دو فرد معتمد و محبوب رهبری حذف شدند. این‌ها را شما ادله‌ی پاک دستی نظام نمی‌دانید؟ آیا این ادله برای عقلا کافی نیست؟!

مداخلات غربی

برگردیم سر فاز دیگر صحبت. چند تا نکته به شما بزرگواران بگویم از انتخابات سال 88، دخالت بیگانگان را ما دیدیم. بنیاد جامعه‌ی باز جورج سروس، NED یا همان صندوق اعانه ملی برای دموکراسی، مؤسسات بروکینگز، کارنگی، راکفلر، هوفر و غیره تماما در آموزش و هدایت فکری و کمک مالی فتنه نقش ایفا کردند.

دخالت مستقیم سفارت انگلیس را در این انتخابات دیدیم. این قدر برایشان مهم بود که حتی برای اینکه یک نیرو بیشتر بشود در فتنه، دیپلمات‌های خودشان را می‌فرستادند داخل اغتشاشات و این‌ها را از کشور اخراج کردیم.

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

جالب است بدانید سیمورهرش روزنامه‌نگار معروف آمریکایی فاش کرد: تنها در یک مورد در آمریکا 400 میلیون دلار در سال 2006 برای بی‌ثبات‌سازی ایران اختصاص داده بود. هیلاری کلینتون هم رسما گفته بود «تویتر قصد داشت سایتش را بازسازی کند، اما ما به آنها گفتیم که دست نگه دارند در انتخابات، الان مخالفان دارند استفاده می‌کنند از این ظرفیت و با توییتر کار داریم.» و توئیتر تعمیراتش را چند روزی عقب انداخت!

مداخلات عربی

من این را به شما بگویم در اسنادی که شبکه‌ی الجزیره‌ی قطر منتشر کرد، فاش شد محمود عباس، کسی که دست گدایی‌اش به روی همه دراز است، 50 میلیون دلار به موسوی کمک مالی کرده است.

شما حساب کنید وقتی محمود عباس سست وضعیف 50 میلیون دلار پول می‌دهد، بعد که وزیر اطلاعات می‌گوید ملک عبدالله طبق اعترافات عوامل دستگیر شده‌ی فتنه، یک میلیارد دلار به جنبش سبز اختصاص داده است، نگویید مگه میشه؟ مگه داریم؟

واقعا خیلی برای تان عجیب است این کمک؟ آل سعود طبق اسناد ویکی لیکس، خواستار حمله‌ی آمریکا به ایران با هزینه‌ی عربستان شده بود و به بوش گفته بود بیا و «سر مار» را قطع کن و مدام پول خرج می‌کند داخل یمن، سوریه، لبنان و عراق.

اینکه او بیاید و برای براندازی ایران هم یک میلیارد دلار اختصاص دهد عجیب است؟ مگر همین عربستان در جنگ تحمیلی، حداقل 27 میلیارد دلار به صدام کمک نکرد؟ مگر در انتخابات پارلمانی لبنان، مشترکا با کویت یک میلیارد دلار خرج نکردند؟ مگر نمی‌دانید در بهار 88 و قبل از انتخابات، خاتمی با ملک عبدالله در مزرعه‌ی خصوصی‌اش دیدار داشت؟

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

مداخلات عبری - صهیونیستی

شیمون پرز رئیس جمهور وقت اشغالگران فلسطین، در فتنه رسما گفته بود اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند و جای دیگری نیز گفته بود اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند!!

سران جنبش سبز هم کوچکترین اعلام برائتی نکردند و حتی جنبش سبز در پی فراخوان سایت وزارت خارجه‌ اسرائیل در روز قدس شعار دیکته شده را داد و گفت «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران!» که البته اعتقادی به ایران و مردم نداشتند و برای خوشامد دشمن ایران این شعار را می‌دادند.

 

تیه/ دشمن شناسی / جنگ روانی / احمد قدیری ابیانه

 

البته تحرکات و مداخلات دشمن محدود به این موارد نیست، اینها تنها بخش عیان ماجرا است وگرنه مانند کوه یخی است که بخش اعظم آن زیر آب و تنها بخش کوچکی روی آب و قابل رؤیت است.

ادامه دارد ...

برای مشاهده قسمت سوم لطفا در اینجا کنید.


منبع : اختصاصی پایگاه جامع صهیون پژوهی تیه
کد خبرنگار : 12
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد
منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

اردو
تبلیغ کانال
ویژه نامه روز قدس
صوت
فیلم
کاریکاتور
اینفوگرافی
اخبار
پربازدیدترین
پیشنهادسردبیر
همایش ها
محصولات
اساتید