امروز : 07 خرداد 1399::19:57
کد خبر : 2584
یکشنبه 05 دي 1395 - 14:28

در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات مطرح شد؛

مواد تراریخته، تهدید جدی برای سلامتی بشر، آیا کافی نیست؟

پایگاه صهیون‌پژوهی تیه: در بخشی از نوشته‌های سران دنیاپرست یهودی می‌خوانیم: ما غیر یهودیان را باید بکشیم، با هر روشی که ممکن است. یکی از روش‌ها این است که تغذیه مردمان جهان را به سمت مسمومیت تدریجی بکشانیم، تا دنیا دقیقا متوجه نشود که از کجا ضربه خورده است. امروز مهم‌ترین مرکز ترویج بذرها و محصولات تراریخته، شرکتی صهیونیستی آمریکایی است.

صحبت‌های پروفسور علی کرمی در غرفه تسنیم نمایشگاه مطبوعات

مواد تراریخته، تهدید جدی برای سلامتی بشر، آیا کافی نیست؟

به گزارش خبرنگار سرویس علم و فلسفه پایگاه صهیون‌پژوهی تیه، بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در شهر تهران برگزار شد و با وجود غیبت برخی خبرگزاری‌های معروف و موثر در ایران به دلیل خدشه‌های برخی دولتیان در کمبود آزادی بیان، پایگاه صهیون‌پژوهی تیه در غرفه موسسه اطلاع‌رسانی و تحلیل رسا آماده پاسخگویی به سوالات و معرفی این پایگاه بود. اما در گوشه دیگری از سالن، پروفسور علی کرمی در غرفه تسنیم در حال سخنرانی برای عموم مردم درباره سختی‌هایی است که در راه مبارزه با این غذاهای آلوده و تراریخته‌ها وجود دارد. متن زیر گوشه‌هایی از صحبت‌های ایشان است.

بنده، کرمی استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله هستم و تخصص بنده «زیست فناوری پزشکی» و «فوق تخصص مهندسی ژنتیک» است. مطلع شدم برخی از دوستان در خبرگزاری تسنیم، یکی از خبرگزاری‌های موثر کشور به اینجا آمده‌اند و زمان مفصلی را در تایید محصولات دستکاری شده ژنتیکی صحبت کرده‌اند. به عنوان منتقد، یک سری حقایق و چیزهایی را به شما بگویم که شاید تاکنون نشنیده باشید که پشت پرده این موضوعات چیست. مقام معظم رهبری می‌فرمایند: اصل اولی که من به آن اعتقاد دارم این است: دشمنان ما با تمام این مباحث سیاسی در این ۳۷ سال گذشته، مذاکرات و همه نشست‌ها، ذره ای از دشمنی شان علیه جمهوری اسلامی ایران کم نشده که به نظر من بیشتر هم شده است.

 

تیه / دکتر کرمی / دشمن شناسی / تراریخته

 

دشمنی با جمهوری اسلامی، چرا و چگونه؟

دلیل اینکه می‌گویم این دشمنی بیشتر شده، این نکته است که آنها انتظار نداشتند، جمهوری اسلامی ایران به این اقتدار برسد. فکر می‌کردند ما را تضعیف کرده‌اند و با وجود تحریم‌های فلج کننده می‌بینند که جمهوری اسلامی به جایی رسیده است که به عنوان مستشار می‌رود به طرف کشورهای همسایه و از ۱۶۰ کیلومتری مرزها از کشور دفاع می‌کند. سرکرده کسانی که مدعی توسعه تراریخته در کشور است، تخصص خودش را از کشور فیلیپین گرفته است. رژیم صهیونیستی سیاستش را بر اساس همین پروتکل‌ها پیاده می‌کند. دشمن شناس باشید و بدانید که دشمن با چه شیوه‌هایی می‌خواهد جمهوری اسلامی را ساکت کند. چون مردم تخصصی در این رشته ندارند، لذا بایستی آگاه سازی کرد.

هر زمان با  ابزاری جلو می‌آیند. صریحأ می‌گوید که ما با قتل، کشتار و ترور اهدافمان را جلو خواهیم برد. هدف پروتکل‌های یهود سلطه بر جهان است. می‌گوید تمام پول دنیا در اختیار ماست، رسانه‌های دنیا در اختیار ماست، صرافی‌های دنیا در اختیار ماست، بانک ها در اختیار ماست. شما یهودی‌ها را می‌شناسید، دست روی اقتصاد گذاشتند. در زمان پیامبر هم همین‌گونه بود؛ پول دست یهودی‌ها بود لذا می‌گوید که ما آدم تربیت می‌کنیم و می فرستیم در داخل کشور هایی که با ما مخالف‌اند و از درون آن کشورها را استحاله می‌کنیم.

آدمی که ۲۰ سال پیش برنج طارم مولایی، یکی از عطراگین‌ترین برنج های دنیا و ایران را تراریخته کرد، در موسسه‌ای تحصیل کرده که این موسسه وابسته به بنیاد راکفلر است. ۲۵ سال کار می‌کنند تا مدارج را طی نمایند و برود به سازمان برنامه و بودجه و به این فرد پست کلیدی می‌دهند و الان این فرد معاون تحقیقات سازمان و برنامه بودجه است. فلکه بودجه تحقیقات کشور در اختیار این فرد است.

چرا اساتید مخالف تراریخته اخراج می‌شوند؟

من اطلاع دارم آقای دکتر اردکانی به خاطر یک سخنرانی کوتاه از دانشگاه اخراج شد، به بنده می‌گویند، کرمی توهم توطئه دارد و مسائل را بزرگ می‌کند، دشمن را بزرگ می‌کند! این حرف را ۳۰ سال است که به من می‌گویند، چون من ۳۲ سال است که این حرف‌ها را می‌زنم. چرا من حق انتخاب برای میوه در ایران ندارم؟ برای اینکه من در تلگرام کانال زده‌ام به نام اصلاح سبک زندگی دوستان آنجا برای شما افشاگری می‌کنیم و به شما یاد می‌دهیم از کجا غذای سالم تهیه کنید و فریب سخنان برخی که به فکر منافع خودشان هستند، نخورید.

مگر سال گذشته کرم حلزون صدها میلیارد نفروخته شد، بعد معلوم شد که فریب بوده است؟ چرا به مردم دروغ می‌گویید؟ اگر غذا را سالم کنند، مردم این همه بیمار نمی‌شوند. فردی که شما اسمش را می‌دانید، صدها هزار تن برنج وارد می‌کند، برنجی که آلوده به مواد شیمیایی است و با قیمت ارزان برای شما بفروشد، تبلیغ کند، جایزه بدهد تا شما بخورید و دستگاه گوارش شما مشکل پیدا کند. ریفلاکس بیماری اصلی گوارش کشور است و من می‌بینم کسانی که به کلینیک‌های ریفلاکس و ریه مراجعه می‌کنند به دلیل سوء تغذیه است.

شش هدف برلی بیوتروریسم وجود دارد، انسان هدف اول بیوتروریسم است. دو دام و طیور، آبزیان که باز شما مصرف می‌کنید. سه نباتات که خود شما مصرف می‌کنید. چهارم محیط زیستی که در آن می‌روید. رئیس سازمان محیط زیست در رابطه با آلودگی‌ها جوابی برای ملت ندارد. این خانم به شدت سیاسی شده است و اسیر سیاسی بازی. من اگر رئیس سازمان محیط زیست بودم، اداره‌ام را به خوزستان انتقال می‌دادم، زندگی می‌کردم و درد می‌کشیدم تا مردم بفهمند من هم مانند آنها درد می‌کشم نه اینکه در اتاق شیک خودم با دستگاه های تهویه بنشینم.

 

تیه / دکتر کرمی / دشمن شناسی / تراریخته

 

چه کسانی مورد هدف ترور بیولوژیکی بوده‌اند

آقای کاظمی آشتیانی رئیس رویان به ۵۰ سالگی نرسیده بود که باعث پیشرفت علم و فناوری در کشور می‌شد، او را حذف کردند. آقای طالب زاده را آلوده کردند، چون اسرار هویدا می‌کرد. آقای ربانی املشی دادستان کشور را یک سال است که من فهمیدم به روش بیولوژیک حذف کرده‌اند . پسرش می‌گوید، لحظه آخر مرگ گفت وزیر بهداشت را خبر کنید و من می‌دانم که بنده را ترور کرده‌اند اما هیچ کسی این پرونده‌ها را پیگیری نکرد.

رئیس سازمان پدافند پس از چند سال اعتراف کرد که امکان حمله بیولوژیک وجود دارد. این آدم جوانمرد که فرمانده جبهه و پاک و سالم است، می‌گفت: دکتر کرمی تا به قطعیت نرسم، نمی‌گویم.  چرا با جایزه کرم‌های دروغین به مردم می‌فروشید و آن طرف میلیاردی می‌رود و بعد از آن ممنوع می‌کنید. کسی که فیش‌های نجومی گرفته، چرا در خیابان‌ها می‌گردد.

مردم از شما دلخور هستند، اگر می‌توانید بیایید پاسخ من را بدهید و اگر نه مانند بقیه دست‌های من را ببندید، مردم می‌فهمند. در این کشور آزادی هست و همین که من اینجا نشسته‌ام و این صحبت‌ها را می‌کنم، نشانه وجود آزادی است. منابع غذایی ما را ترور می‌کنند؛ سالانه ۵ میلیارد دلار غذای آلوده و قاچاق وارد کشور می‌شود و در فروشگاه‌ها هست.

 

تیه / دکتر کرمی / دشمن شناسی / تراریخته

 

با تغذیه، ملت‌ها و با نفت دولت‌ها کنترل می‌شوند!

کسینجر می‌گوید: با نفت دولت‌ها را کنترل می‌کنیم و با غذا ملت‌ها را. نمی‌توانی در روز غذا نخوری لذا چنان غذایی به تو می‌دهم که تغییر رفتار بدهی. کتابی نوشته شده است به نام سوپرژن که دو تا از غولهای هاروارد این را نوشتند. عجیب است، چرا که حرف‌های بوعلی سینا را به عنوان پزشکی مدرن به خورد مردم می‌دهند، به زودی ترجمه خواهیم کرد و در آن خواهیم گفت که شما دارید سرقت علمی می‌کنید. در این کتاب آمده است که شما نیاز به دارو ندارید و من با غذا بیماری‌تان را درمان می‌کنم؛ این جمله را بوعلی سینا ۸۰۰ سال پیش می‌گفت.

اپی ژنتیک می‌گوید با غذا رفتار شما را عوض می‌کنم. وزیر سابق کشاورزی امریکا جمله عجیبی را می‌گوید؛ آنهایی که مذاکره می‌کنند، این جمله را بخوانید. می‌گوید: غذا یکی از اصلی‌ترین ابزار ما در مذاکرات است، می‌خواهید راهی را برای شما معرفی کنم تا کشورهایی که در مقابل شما هستند، برای شما تعظیم کنند و با شما همکاری کنند؟ به شما می‌گویم که از ابزار غذا استفاده کنید تا ملت‌ها تسلیم شما شوند.

کرم ساقه خوار را به جان برنج‌های ما انداخته‌اند و حالا برنج‌های درجه چهار هند، تایوان، تایلند و اروگوئه را وارد کشور می‌کنند، در تلویزیون به عنوان برنج‌های کوتاه و بلند تبلیغ می‌کنند، در حالی که اینها آلوده‌ترین برنج‌های دنیا هستند و مردم ما را با نقشه‌هایشان آلوده می‌کنند. چرا مردم را فریب می‌دهید؟ چرا نمی‌گذارید محصول ارگانیک بکاریم؟ من هیچ پستی را در این کشور قبول نکردم، ولی می‌دانم که این پست‌ها، آدم را عوض می‌کند.

تراریخته یعنی دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی به طور کلاسیک که چگونه اصلاح بذر می‌کردیم؟ موسسه‌ای در ایران است که ۸۰ سال سابقه دارد و در تهران با نام موسسه اصلاح بذر و نهال است.


منبع : اختصاصی پایگاه جامع صهیون‌پژوهی تیه
کد خبرنگار : 12

no
1
yes
0
[1395/10/09 - 09:52]  
محسن
به نظر عده ای از کارشناسان به علت مزایایی همچون محصول بیشتر و با کیفیت تر و همچنین مصرف آب و کود کمتر و ... تبلیغات علیه مواد تراریخته توسط خود صهیونیستها طراحی می شود.
-----
پاسخ مدیر سایت: البته منتقدین تراریخته هم بیان می دارند که شرکت های صهیونیستی هستند که شروع کننده تراریخته ها بوده اند و اکنون هم مروج ان هستند. در هر صورت لازم است برای یقین به حرف یکی از دو طرف ماجرا استدلال های علمی دو طرف را بشنویم.

no
1
yes
0
[1395/10/09 - 09:54]  
محمد
کی میدونه این اقای پروفسور از کجا خط میگیره؟!!!
شما میدانید؟!
---------------
مدیر سایت: برادر عزیز، اگر به جای اتهام زنی به دیگران به استدلال های آنها توجه کنیم، بهتر نیست؟ ما گاهی منابع علمی نویسندگان یهودی وصهیونیست را که مسلم هست از کمپانی های سرمایه دار خط می گیرند را مورد مطالع قرار می دهیم؛ حال به نظر شما اشکالی دارد که استدلال های یک اندیشمند ایرانی را که وابسته به ان کمپانی ها نیست، مورد توجه و تامل قرار دهیم؟chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد
منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

اردو
تبلیغ کانال
ویژه نامه روز قدس
صوت
فیلم
کاریکاتور
اینفوگرافی
اخبار
پربازدیدترین
پیشنهادسردبیر
همایش ها
محصولات
اساتید