امروز : 11 خرداد 1399::06:21
کد خبر : 2385
دوشنبه 24 آبان 1395 - 00:26

سلسله گزارشات اختصاصی پایگاه تیه پیرامون آمریکاشناسی و معرفی کتاب درباره دشمن‌شناسی و صهیون‌پژوهی (73)

یحیی الشهابی و کتاب «هولوکاست و نفوذ یهودیان در آمریکا»

پایگاه صهیون پژوهی تیه: یهودیان صهیون‌مآب، نه‌تنها در بروکراسی حکومتی و هیئت‌های دیپلماسی دارای نفوذ و سلطه وسیعی هستند؛ بلکه نیروی عظیمی را در سازمان‌ها و نهادهای فشار بین‌المللی، به نفع خود دارند که بزرگ‌ترین نفوذ را در دولت آمریکا دارند و «کاپیتال هیل» یکی از آن‌هاست. آمریکا، دیگر حکومتی جز تحت نفوذ یهودیان ندارد، بلکه یهودیان شرکای کامل آن هستند و در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها برای ملت بیچاره و مستضعف آمریکا، این یهودیان هستند که وارد عمل می‌شوند و منافع خود را بر منافع سیصد میلیون مسیحی ومسلمان آمریکایی مقدم می دارند.

یحیی الشهابی و کتاب «هولوکاست و نفوذ یهودیان در آمریکا»

سرویس سیاسی پایگاه جامع صهیون‌پژوهی تیه - سعید ابوالقاضی: کتاب «هولوکاست و نفوذ یهودیان در آمریکا» بخشی از تحقیق دیوید دیوک (عضو سابق کنگره آمریکا) است که سال 2007 میلادی انجام و توسط ابراهیم یحیی‌الشهابی به عربی ترجمه شد. دیوید ارنست دیوک، سیاست‌مدار و یکی از رهبران بلندپایه کوکلوس‌کلان آمریکا درگذشته بوده است که سازمانی با گرایش نونازی است و مواضعش مورد تأئید این پایگاه نیست ولی کتابش را به عنوان یکی از منابع درباره تاریخ غرب و امریکا خدمت شما معرفی می‌کنیم. دیوک نماینده پیشین انجمن قانون‌گذاری ایالتی لوئیزیانا از حزب جمهوری‌خواه آمریکا و کاندیدای مرحله یکم گزینش رئیس‌جمهور در آمریکا از هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه بوده است. او هم‌چنین از مهمانان گردهمایی هولوکاست تهران (۱۱ تا ۱۳ دسامبر ۲۰۰۶) بوده است.


این کتاب در سه فصل با عناوین «تحقیق و بررسی در مقوله هولوکاست»، «نفوذ یهودیان در سیاست آمریکا» و «ریشه‌های گرایش به غیر یهود» تنظیم‌شده است. هر فصل بخش‌های مختلفی دارد که نیمی از زبان نویسنده است و نیمی از آن استناد به اندیشمندان و پژوهشگران دیگر است. مخاطبان کتاب جامعه پژوهشگر و حتی عوام مردم هستند. نویسنده در این کتاب به دنبال اثبات دروغی بودن هولوکاست است.
 

فصل اول: تحقیق و بررسی در مقوله هولوکاست

نویسنده در این بخش می‌گوید:

پس‌ازآن که متوجه گرایش افراطی نژادپرستی ریشه‌دار در یهودیت و صهیونیسم شدم و بعدازآن که به حضور گسترده و فزایندۀ یهودیان، در رسانه‌های ارتباط‌جمعی پی بردم، لذا روی آوردم به خواندن برخی کتاب‌ها و مقالاتی که مبالغه‌آمیز و ساختگی بودن داستان‌هایی که در مورد کارهای وحشیانه‌ای که آلمان‌ها به هنگام جنگ جهانی دوم مرتکب آن شدند؛ و برخی از این کتاب‌ها و مقالات، القاکننده این باور هستند که انگیزۀ طرح مسئله‌ای به نام «هولوکاست» در رسانه‌های جمعی و به‌طور مستمر در طول ده‌ها سال، پس از پایان جنگ، عملاً به نفع استراتژی اسرائیل است.


«پل راسینیر» از کسانی است که از هولوکاست نجات‌یافته است. وی می‌گفت من در بازداشتگاه‌هایی که خود در اثنا جنگ بودم، هیچ نشانه‌ای از وجود اتاق‌های گاز و یا برنامه‌هایی برای قتل‌عام یهودیان ندیدم!

داستان افسانه‌ای صابون یهودی

شایعه‌ای ساخته‌شده که نازی‌ها از اجساد یهودیان صابون درست می‌کرده‌اند. این داستان‌ها از زشت‌ترین داستان‌هاست. استاد تاریخ معاصر یهود به نام دیبورا لبیستاد می‌گوید: نازی‌ها مطلقاً از اجساد یهودیان و یا دیگران جهت تولید صابون استفاده نکردند.

خفقان ناشی از بدعت مفسده انگیز هولوکاست

در دهه نود قرن بیستم صدها نفر در سراسر جهان غرب که بسیاری از آنان جزء دانشمندان و پژوهشگران هستند در معرض آزار و اذیت و ارعاب و شکنجه و اخراج از کار و جریمه و زندان قرار گرفتند فقط بدین علت که قسمت‌هایی از باور هولوکاست را رد کرده بودند.
ارفینگ از افرادی است که بیش از 30 کتاب با موضوع جنگ جهانی دوم نوشته است. وی می‌گوید اتاق‌های گاز که آلمان‌ها ساخته‌اند هیچ صحت و حقیقتی ندارد.

بازداشتگاه آشویتس قلب هولوکاست

بازداشتگاه آشویتس در طول سالیان متمادی برای جهانیان این‌گونه معرفی‌شده است که بازداشتگاه مرگ است زیرا نازی‌ها در آنجا سه الی چهار میلیون یهودی را در کنار میلیون‌ها غیر یهودی به قتل رساندند؛ اما جان فان بیلت و دبورا دورک اعتراف کرده است که اتاق‌های گاز که در بازداشتگاه اصلی بود ساختگی بودند و کمونیست‌های لهستانی بعد از جنگ آن‌ها را ساختند.

 

یهود/هوکاست


دیوید دیوک نویسنده کتاب دلایل علمی در مورد سم‌ها، گازها، ماده زیکلون بی، ترکیبات شیمیایی و مواد ضدعفونی دیگر می‌آورد و اثبات می‌کند که نازی‌ها اصلاً برای آدم سوزی از آن‌ها استفاده نکرده‌اند. همچنین دلایلی در مورد مهندسی این اتفاق، در مورد جمعیت به‌اصطلاح سوزانده شده و دلایل تاریخی دیگر استفاده می‌کند که هولوکاستی در کار نبوده است.

انگیزه های ماجرای هولوکاست

صهیونیسم با تکیه بر ترفند مظلوم‌نمایی توانست از فرصت جنگ جهانی دوم که خود طراح و آتش‌افروز آن بود، استفاده کند و با فضاسازی بسیار ماهرانه و اغراق‌آمیز، قوم یهود را مظلومان و قربانی جنگ جهانی دوم نشان دهد و با اشغال سرزمین مقدس فلسطین و آواره کردن مردم این سرزمین، پایگاه یهود را بنا کند.

رائول هیلبرگ در مقاله خود می‌گوید: بدون شک تأسیس دولت اسرائیل یکی از نتایج هولوکاست است؛ و صحیح آن است که بگوییم اسرائیل از دستاوردها و نتایج اسرائیل به شمار نمی‌آید بلکه یکی از نتایج حکایت هولوکاست است.

رئیس اجلاس جهانی یهودیان ناحوم گلدمن کتاب معروفی را به رشته تحریر درآورده به نام تفاوت یهودیت و می‌گوید: آلمان تابه‌حال 80 میلیارد دلار به اسرائیل کمک کرده است ... و اگر غرامت‌های آلمان که به مدت 10 سال اول پیدایش اسرائیل پرداخت می‌شد، نبود، اسرائیل هرگز نمی‌توانست نیمی از توان زیر بنایی فعلی‌اش را به وجود آورد.

مادر همه هولوکاست‌ها

مناسب‌تر آن است که مجموع جنگ جهانی دوم را به‌عنوان هولوکاست بدانیم، نه این‌که آن را مخصوص رنج یهودیان تلقی کنیم.

بدون شک بمباران زیباترین شهرهای اروپا و نابود کردن دستاوردهای هنری آن و کشتن و سوزاندن ده‌ها میلیون نفر از بهترین و شجاع‌ترین جوانان، از بیخ و بن برکندن ده‌ها میلیون غیرنظامی بی‌گناه از ملیت‌ها و نژادهای مختلف اروپایی و تحمیل گرسنگی و فقر و تجاوز به زنان و دختران و قتل‌عام کردن آنان، بزرگ‌ترین و فاجعه انگیزه‌ترین «هولوکاستی» است که دنیا به خود دیده و جهان متمدن امروز، پیوسته تأثیرات فرهنگی و ژنتیکی آن را در طول نسل‌های آینده احساس خواهد کرد.

فصل دوم: نفوذ یهودیان در سیاست آمریکا

در آمریکا حکومتی به‌جز حکومت یهودیان دیگر یافت نمی‌شود. مطمئناً این اسرائیل است که بر مجلس سنای آمریکا حاکمیت دارد.

به جمع‌آوری اطلاعات پیرامون حاکمیت یهودیان بر وسایل ارتباط‌جمعی خبری و تفریحی می‌پرداختم متوجه شدم سلطه یهودیان دو سر دارد: یکی از طریق وسایل ارتباط‌جمعی به‌گونه‌ای کار می‌کنند که بر انتخابات تأثیر دارد و بعد دوم نفوذ مستقیم آن‌ها بر سیاست است که با پول‌های هنگفت خود به کاندیداها کمک می‌کنند.

 

 


بزرگ‌ترین روزنامه معروف اسرائیلی معاریو حکایتی را در 2 سپتامبر 1994 تحت عنوان یهودیانی که دربار کلینتون را اداره می‌کنند به چاپ رسانید و در آن افتخار نمود که این یهودیان بر مشاوران و دولت کلینتون تسلط کامل دارند.


یهودیان نه‌تنها در بروکراسی حکومتی و هیئت‌های دیپلماسی دارای نفوذ و سلطه وسیعی هستند بلکه نیروی عظیمی را در سازمان‌ها و نهادهای فشار به نفع یهودیان دارند که بزرگ‌ترین نفوذ را در دولت دارا می‌باشند و کاپیتال هیل یکی از آن‌هاست.

امریکا دیگر حکومتی جز یهودیان ندارد بلکه یهودیان شرکای کامل آن هستند و در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها این یهودیان هستند که وارد عمل می‌شوند.

فصل سوم: ریشه‌های گرایش به غیر یهود

دیوید دیوک در این فصل می‌گوید: ملت یهود همگی به‌نوعی رباخوار هستند. آنان به ملتی که به آنان پناه بدهد فریب می‌دهند؛ و همواره این شعار را مطرح می‌کنند که: بگذار مشتری به اصل والای خود در این دادوستد بیندیشد.

مثال‌های دیگری از حکومت‌های دوران قرون‌وسطی وجود دارد که بیشترین درآمد و مالیات خود را از بهره‌ها و رباخواری‌های یهودیان دریافت می‌کردند. ربا نوعی قرض دادن مال است با سود و فایده‌های بسیار زیاد.

در کتاب یهودیان لهستان برنارد وینریب نسبت‌های شگفت‌آوری از سود و مشابه آنچه در لهستان در دو قرن چهاردهم و پانزدهم یهودیان از دیگران می‌گرفتند در اینجا نیز یافت می‌شود.

 

یهود/غیر اخلاقی /

 

نویسنده کتاب «درباره زندگی اجتماعی یهودیان در شمال فرانسه در طول دو قرن دوازدهم و چهاردهم» لویس رابینو ویتز می‌گوید: آن‌گونه که در ادبیات خاخام‌های آن دوره آمده که خود رباخواران یهودی معتقد بودند که شغلشان (رباخواری) سودمندتر از آن است که به کارهای کشاورزی و یا حرفه‌ای بپردازند.

خانواده روچیلد را می‌توان به‌عنوان اولین خانواده بانکی در جهان تلقی کرد. وی یهودی بود و بزرگ‌ترین موسسات مالی در اروپا را داشت. وی از حامیان مالی تأسیس اسرائیل است.

لسیوس سنیکار فیلسوف قرن اول میلادی در رم به قوم یهود اشاره می‌کند و می‌گوید: یهودیان از همه ملت‌ها بیشتر جرم مرتکب می‌شوند. ناپلئون نیز گفته است: یهودیان در عصر حاضر سرور و سالار جماعت دزد و سارقان هستند و آنان لاشخورهای بشریت‌اند که غذای خود را از لجنزارها به دست می‌آورند.

تاجران یهودی نقش بارزی را در نظام تجارت برده‌داری ایفا کردند چراکه آنان بر این تجارت در تمامی مستعمرات آمریکایی، چه فرانسوی، چه انگلیسی و یا آلمانی باشد سیطره و اشراف کامل داشتند.


منبع : پایگاه جامع حوزوی صهیون‌پژوهی تیه
کد خبرنگار : 18
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد
منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

اردو
تبلیغ کانال
ویژه نامه روز قدس
صوت
فیلم
کاریکاتور
اینفوگرافی
اخبار
پربازدیدترین
پیشنهادسردبیر
همایش ها
محصولات
اساتید