امروز : 07 خرداد 1399::13:49
کد خبر : 2167
سه شنبه 13 مهر 1395 - 01:18

در گفتگویی پیرامون نبرد بیوتروریسم بیان شد:

نبرد بیوتروریسم، اتفاقی که هنوز جدی گرفته نشده است

پایگاه صهیون‌پژوهی تیه: در سال 90، 91 رهبری موضوع ازدیاد جمعیت را مطرح کردند، حدود یک سال بعد آقای نتانیاهو سخنرانی کردند که چرا در ایران لباس‌های جین و تنگ پخش نمی‌شود و استفاده نمی‌کنند، بعد 20:30 آمد و با جوان‌هایی صحبت کردند که لباس تنگ و جین پوشیده بودند و پرسیدند آقای نتانیاهو همچنین حرفی زده است، شما چه جواب می‌دهید و پاسخ داد که هم لباس تنگ می‌پوشیم و هم مرگ بر اسرائیل می‌گوییم.

گفتگوی اختصاصی تیه با حجت الاسلام حامد جدیدی، استاد حوزه و دانشگاه درباره بیوتروریسم

نبرد بیوتروریسم، اتفاقی که هنوز جدی گرفته نشده است

به گزارش خبرنگار سرویس علم و فلسفه پایگاه صهیون‌پژوهی تیه، بحث پیرامون بیوتروریسم توسط بذرهای عقیم شده و عقیم کننده، پروژه‌ای که یهود در پروژه یوژینکس توسط بنیاد راکفلر و بیل گیتس در حال اجرا دارند، این است که بذرهای بومی کل دنیا را جمع‌آوری کردند و در انباری به نام انبار قیامت در یکی از جزایر نروژ نگهداری می‌کنند، برنامه این است که باید بذرهای اصلاح شده و عقیم شده جایگزین این بذرها شود تا به مرور زمان پس از 20 سال کشاورزی کشورهای مختلف از لحاظ تولید وابستگی داشته باشد به کشورهای یهودی-صهیونیستی یعنی کشاورز بذری را که کشت می‌کند، نمی‌تواند از محصول آن بذر بگیرد و سال آینده از بذر تولید خودش استفاده کند، بعد از گذشت 20 سال کشاورزها باید تابع یهود باشند، اینکه از گرسنگی بمیرند.

بذرهای عقیم کننده بذرهایی هستند که با مصرف آنها و محصولاتی که از اینها به دست می‌آید جامعه بشری در حال عقیم شدن هستند، به عنوان نمونه ذرت‌های آمریکایی که وارد ایران می‌شود و هیچ وقت هم ما تحریم نبودیم، در ساخت پفک، ذرت‌های مکزیکی و ... اینها ذرت‌هایی هستند که قدرت باروری جامعه ما را کاهش می‌دهند، یعنی حدود 7 درصد از جامعه ما ده میلیون زوج ناباور در جامعه داریم که به خاطر خوردن محصولات و غذاهایی عقیم کننده قدرت باروری‌شان را از دست دادند.

روش دیگری در بحث بیوتروریسم دارند، استفاده از مواد شوینده، عطرها و خوشبوکننده‌های شیمیایی است که افراد زمانی که از این مواد شوینده و عطرها استفاده می‌کنند، آسیب‌های پوستی – تنفسی برایشان ایجاد می‌شود و مریضی‌های مختلفی را مبتلا می‌شوند، روش بعدی در بحث بیوتروریسم آلوده کردن نوشیدنی‌‌ها است. یعنی نوشیدنی‌های مختلفی از آب گرفته تا انواع و اقسام نوشابه‌ها، نوشابه‌های انرژی‌زا، اینها مضرات و آسیب‌های مختلفی را برای کبد ما، دیابت، پوکی استخوان، ناراحتی گوارشی و امثال اینها ایجاد می‌کند.

 

دشمن شناسی / تیه / بیوتروریسم / صهیون پژوهی

 

در تحقیقی که انجام داده بودند آسیب‌های نوشابه در بدن ما ایجاد می‌کند دقیقا شبیه آسیب‌هایی است که هروئین در بدن ما ایجاد میکند و متاسفانه تبلیغات و شیوع این مواد نوشیدنی‌های بسیار زیاد است و ما آسیب‌های زیادی را می‌بینیم. روش دیگری در بحث بیوتروریسم این است که ما موادساختمانی مصالح و نوع معماری ساختمان طوری طراحی و ساخته شده که اینها به بدن ما آسیب می‌زند یعنی سیمان، بتن، مواد شیمیایی در رنگ‌ها، خود معماری ساختمان، اُپن شدن آشپزخانه‌ها، اینها همه به سلامتی ما آسیب می‌زند، به عنوان مثال زمانی که آشپزخانه این باشد، رطوبت آشپزخانه وارد خانه می‌شود و طبع افراد رطوبتش بالا می‌رود و به سمت بلغمی شدن گرایش پیدا می‌کند و انواع و اقسام بیماری‌ها برای افراد ایجاد می‌شود.

روش دیگری که ما در بیوتروریسم با آن درگیر هستیم، آلوده کردن هوا است، از سرب‌های داخل بنزین بگیرید، حالا اما پروژه‌ای که در ایالات متحده کلید خورده این است که به این نتیجه رسیدند افراد انقلابی و دارای روحیه جهادی، ژن مذهبی فعال و پویایی دارند. برای مقابله با بحث اسلام گرایی، آن را غیرفعال می‌کنند و از طریق ویروس‌ تنفسی افراد را آلوده کنند.

روش بعدی در بحث تروریسم یعنی مواد مخدر و مشروبات الکلی یکی از آسیب‌هایش، آسیب‌های جسمی است که به بدن ما وارد می‌کند، طبع هر دو سرد است، وقتی طبع این مواد سرد وارد بدن ما می‌شود، قدرت باروری از بین خواهد رفت. علاوه بر آن انواع و اقسام بیماری‌ها ایجاد خواهد شد، بخش بعدی در بحث بیوتروریسم استفاده از غذاهایی با طبع سرد است، الان قالب غذاهایی که در به خصوص کشورهای اسلامی طبخ می‌شود، غذاهایی است که طبع‌شان سرد است.

به مرور زمان طبع غذا سرد باشد، طبع ما سرد خواهد شد، قدرت باروری کاهش پیدا خواهد کرد، انواع و اقسام بیماری‌ها سراغ ما خواهد آمد، غیر از آن کسی که طبعش سرد باشد، رگ غیرتش نسبت به دشمن، نسبت به تعرض ناموسش تحریک خواهد شد. باز روش دیگری که در بحث بیوتروریسم درگیر هستیم و به شدت آسیب می‌زند استفاده از لباس است. لباس‌های تنگ و چسبانی که الان در جامعه هم متاسفانه مد شده غیر از بحث حیا و عفاف و پاکدامنی را تخریب می‌کند، غیر از اینها عقیم کننده است.

 

بیوتروریسم / دشمن شناسی / تیه / صهیون پژوهی

 

چرا اسرائیل دنبال پخش لباس‌های تنگ و چسبان هست؟ چون این لباس‌ها دو تا آسیب در جسم ما ایجاد می‌کند، لباس کوتاه باعث می‌شود که طبع باروری و قدرت تناسلی ما سرد شود و باروری ما کاهش پیدا می‌کند، لباس تنگ باعث می‌شود که خون رسانی به حوزه تناسلی به خوبی انجام نگیرد و به مرور زمان فرد قدرت باروری‌اش را از دست بدهد.

پس لباس‌هایی که الان در جامعه ما رواج پیدا می‌کند لباس‌های عقیم کننده است, در پروژه بحث بیوتروریسم به شدت درگیر هستیم، حالا هدف از بیوتروریسم چیست و چرا با روش‌های مختلف دارند بیوتروریسم را در کشورهای گوناگون به خصوص ایران پیاده می‌کنند، در بحث استعمار فرانو ایالات متحده، یهود و صهیونیسم دنیال این هستند که جوامع مختلف تابع حکومت جهانی یهود شدند، یا شما سبک زندگی آمریکایی، یهودی را قبول می‌کنید یا اینکه شما به عنوان یک دشمن با بیوتروریسم تسلیم خواهید شد.

پس هدف بیوتروریسم این است که بیماری‌های مختلف در جامعه ایجاد شود، مرگ و میر و آمار کشته‌های ما زیاد شود و به مرور زمان جامعه‌ای که هزینه بیماری‌اش بالا باشد، هزینه درمانش بالا باشد، قالب افراد آن جامعه بیمار باشند که حدود 5 الی 20 میلیون کبد چرب در ایران داریم، فشارخون دومین، سرطان چهارمین و دیابت سومین عامل مرگ و میر است. جامعه‌ای که درگیر این بیماری‌ها باشد، سخت بتواند با بیوتروریسم مقابله کند. جنگ نظامی را کلید نخواهد زد. بیوتروریسم یکی از جنگ‌های در حوزه نبرد نرم است که درگیر هستیم.


منبع : اختصاصی پایگاه جامع صهیون پژوهی تیه
کد خبرنگار : 12








chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد
منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.





اردو
تبلیغ کانال
ویژه نامه روز قدس
صوت
فیلم
کاریکاتور
اینفوگرافی
اخبار
پربازدیدترین
پیشنهادسردبیر
همایش ها
محصولات
اساتید